Кошик
322 відгуків
Видеонаблюдение, сейфы, домофоны, охранные системы.
+380 (68) 004-35-39
+380 (63) 893-65-00

Як вибрати домофон. Загальна інформація

Як вибрати домофон. Загальна інформація

Домофони - це те, з чим ми щодня стикаємося, приходячи в будь-яку установу. До речі, саме домофони є одним з визнаних дійсно працюють засобів захисту вашого будинку або офісу. Грамотно проведена установка домофонів забезпечить безпеку залишився в квартирі дитини, вбереже стіни під'їзду від різних написів і позбавить ваш будинок від непрошених відвідувачів. Установка домофонів з відео-панеллю дасть можливість вашій дитині побачити гостя і повністю переконатися в тому, що йому можна відкрити двері. Такий домофон виконує майже такі ж функції, що і камера відеоспостереження, контролюючи доступ у будинок.

Види домофонів:
- аудіодомофон;
- відеодомофон;
- домофон для міні АТС;

Аудіодомофон - це фактично переговорний пристрій, що складається з переговорної панелі і трубки. З зовнішньої сторони дверей, відвідувач натискає кнопку виклику на панелі виклику, всередині приміщення на трубці лунає сигнал виклику, після чого, Ви можете поговорити з прийшли, і при необхідності відкрити двері натисканням кнопки відкривання електрозамка, що знаходиться безпосередньо на переговорної трубці.

Відеодомофон це теж переговорний пристрій, але з інтегрованим невеликим екраном і з прихованою відеокамерою встановленої в корпусі зовнішньої переговорної панелі. З зовнішньої сторони дверей, відвідувач натискає кнопку виклику на панелі виклику, всередині приміщення на моніторі з переговорною трубкою (відеодомофонах) лунає сигнал виклику, після чого, Ви можете, бачачи прийшов поговорити з ним і при необхідності відкрити йому двері натисканням кнопки відкривання електрозамка, що знаходиться на корпусі відеодомофона.

У ряді випадків, в приміщеннях, де використовується міні АТС, домофонна система інтегрується в міні АТС, тобто зовнішня виклична панель, при натисканні кнопки виклику, набирає заздалегідь запрограмований в неї номер внутрішнього абонента, який в свою чергу, після розмови, може віддалено дати команду на відкриття електрозамка шляхом натискання певної цифри на панелі набору номера свого телефонного апарату.

Слід знати, що домофони складаються з декількох частин. Перше, без чого не можуть обійтися ні одні домофони — це виклична панель. Вона може бути накладна або врізна, різноманітного дизайну, з антивандальним покриттям або без, з кольоровим або чорно-білої камерою. Крім цього, домофони містять частина, яка встановлюється безпосередньо в приміщенні. Різні варіанти: від кнопкового виконання до кольорових моніторів з сенсорними кнопками! Вибір монітора і викличної панелі повинен здійснюватися в одному дозволі, так як домофони підтримують PAL і NTNC стандарти. Установка домофонів може припускати наявність декількох моніторів до однієї панелі виклику. Така установка домофонів дозволить відкривати двері, перебуваючи в будь-якій кімнаті, де є панель домофона. Сучасні домофони зазвичай забезпечують зв'язок з електричним замком, хоча замок не є складовою частиною домофону, а лише виконує команду відкриття дверей. Можливі варіанти замків:
- електромагнітні замки забезпечують утримання двері в закритому положенні за рахунок примагничивания металевої пластини, закріпленої на двері, до корпусу магнітного замку, встановленого на верхній частині дверної коробки. Електромагнітні замки з сильним утриманням, ~ 450кг, встановлюються на важкі металеві двері. Магнітні замки з утриманням до 300кг., як наслідок мають маленькі розміри, встановлюються на звичайні міжкімнатні двері. Якщо потрібно використовувати доводчик дверей, особливо в системах обліку робочого часу і домофони, вибір саме магнітного замку найбільш оптимальний і практичний. Для офісних приміщень в більшості своїй встановлюються електромагнітні замки в складі відеодомофона або домофону, для складських і підсобних приміщень в деяких випадках має сенс вибрати інший тип замку.

- накладні електромеханічні замки практично нічим не відрізняються від звичайних накладних замків з металевими ключами, за винятком наявності електричного управління розблокування засува. У ряді випадків незручні в спільному використанні з доводчиком двері. Практично дуже не зручні для використання в офісних приміщеннях, особливо з великою прохідністю. В офісних домофонних системах використовуються рідко.

- електромеханічні замки врізні ідентичні звичайними врізним замком з класичним циліндром для металевих ключів, але мають в конструкції механізм електричного управління розблокуванням засува. Як і у випадку з накладними електромеханічними замками не застосовуються у разі великої прохідності. У складі домофона або відеодомофона використовуються в основному в житлових приміщеннях.
- электромеханические защелки устанавливаются в дверную коробку на место ответной части механического замка с постоянно выдвинутым косым ригелем. Защелка, при отсутствии напряжения, блокирует ригель, а при подаче напряжения дверь можно открыть с выдвинутым ригелем. В практическом смысле наиболее часто используются на внутренних дверях офисных помещений в случаях отсутствия возможности установки электромагнитного замка. Используются как в системах учета рабочего времени так и совместно с домофоном / видеодомофоном.

Подивитися докладні характеристики , а також вибрати і купити необхідну Вам модель ви можете у нас на сайті перейшовши за посиланням - каталог домофонів.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner